Zpět do obchodu

Registrace

O nás

Víme, že nejhorší je bezmoc. Vědět, že je potřeba něco udělat, a nemít možnosti. Ochranné prostředky jsou to, co jsme bezmocně sháněli všichni. A protože společnost iElement s.r.o. se již léta stará o drobnosti, kterých si často ani nevšimnete, stará se i nyní. Sehnala materiál, ze kterého se dá vyrobit vysoce účinný filtr proti bakteriím a virům. Polypropylen s vrstvou nanovlákněného filtru. Materiál, který dokáže zachytit více než 83 % virů. Proč ho nezpřístupnit veřejnosti? 

Proto vznikl e-shop www.covid-filtry.cz. Vysoká kvalita materiálu, ceny na výrobních nákladech a vše skladem s expedicí po zaplacení. Jsme rádi, že můžeme pomoci. Český výrobce nám poskytuje pravidelné dodávky textilie tak rychle, jak ho jen stíhá vyrábět, mladé švadlenky jej téměř bez přestání řežou a balí a dobrovolníci vše kompletují tak, aby bylo možné obratem vypravit zásilku k vám. Jde nám to rychle, protože čas je naším pánem.

A na co jsme nejvíc hrdi je fakt, že z drobného výtěžku se nám daří rozdělit materiál zdarma i seniorům. Zájem je veliký, ale i přesto - pokud víte o někom, komu bychom mohli filtry také poslat zdarma, napište nám na info@covid-filtry.cz.

Děkujeme, že pomáháte s námi.

 

 

 

Zpět do obchodu