Zpět do obchodu

Registrace

O nás

O nás

Jádro našeho e-shopu byste spočítali na prstech jedné ruky.

Švadlenky Jana a Petra, ty nejbáječnější švadlenky pod sluncem, které jste kdy potkali. I kdyby bylo zemětřesení, věřím, že ony by stále šili a šili a šili....

Rychlá spojka Dušan. Zařídí, přiveze, opraví, zachrání, předvídá a myslíme, že i čte myšlenky. Teda občas takový není, ale pracuje na tom. 

Katka vám zvedne telefon, když k nám zavoláte. Odpoví, když napíšete. Vyžehlí, když se něco porouchá. A měli byste vidět, když přijde pochvala, jak se červená až za ušima. 

 

A jak to celé začalo?

Náš e-shop vznikl v březnu 2020 jako reakce na nedostatek ochranných prostředků. Věděli jsme, že nehorší je bezmoc. Nemít možnost chránit své zdraví. A protože společnost iElement s.r.o. se již léta stará o drobnosti, kterých si často ani nevšimnete, starala se i nyní. Byla to pro náš mini tým výzva. Týdny telefonování po celé České republice nás propojilo s Technickou univerzitou v Liberci a odtud byl jen kousek k výrobci nanovlákněného filtru. Sehnali jsme kvalitní materiál, ze kterého se dal vyrobit vysoce účinný filtr proti bakteriím a virům. Polypropylen s vrstvou nanovlákněného filtru. Materiál, který dokáže zachytit více než 81 % virů. Tak jsme ho zpřístupnili i vám, veřejnosti. 

E-shop www.covid-filtry.cz. nabízí vysokou a ověřenou kvalitu materiálu, drží ceny na výrobních nákladech a vše expeduje ihned po zaplacení. Jde nám to rychle, protože čas je naším pánem. 

1 položek celkem
Zpět do obchodu