Zpět do obchodu

Registrace

Novinky

Roušku potřebuje i panenka

Proč by roušku nemohla mít i panenka? Vysvětlit, proč nosit roušku, nyní je mnohem snadnější!

Oblíbená velikost je nově k dispozici vždy u každé látky. Stačí zvolit velikost "pro panenku". 

Za cenu 30 Kč ji ušijeme a do tří dnů pošleme. 

Vybírejte zde.

K rouškám filtry zdarma!

Filtry zvýší účinnost roušek z nuly na 81 %. 

Proto ke každé roušce získáte 10 ks filtrů. To proto, abyste si mohli vyzkoušet, že tyto naprosto prodyšné filtry nebrání dýchání. A pokud nám věříte, rovnou si objednejte zásobičku.

Respirátory s účinností více než 95 % na skladě

Respirátory za lidové ceny? Jsme vždy o krok dál než konkurence, takže vám přinášíme respirátory FFP2 s účinností více než 95 % za cenu 39 Kč/ks.

Mrkněte!

Ceny máme i pro velkoodběratele, stačí nás kontaktovat.

Naskladňujeme nové roušky

Neustále obměňujeme sortiment roušek. Každým dnem přibývají nové vzory, proto nás sledujte. Dnes přibylo 20 nových vzorů, zítra máme připravenou další várku od nových švadlen. 

Mrkněte!

Roušky s vysokou prodyšností

Přidali jsme do nabídky prodyšné roušky! 

Krásné a kvalitní roušky, do kterých vložíte filtr, vám ušijeme na míru. Stačí si vybrat vzor a poslat nám míry, o ostatní se do dvou dnů postaráme. Mrkněte!

Patříme mezi distributory TUL!

Šili jste roušky s TULkou? Čekáte, až budou filtry? Tak už nemusíte čekat. Máme ten nejlepší materiál na trhu! A ví to i TULka, proto patříme mezi "jejich" distributory.

Vybírat můžete z několika balení. A jestli si nevíte s něčím rady, rádi vám pomůžeme. 

Balení na zkoušku

Na četné žádosti jsme připravili také mini balení na zkoušku. Nebo na cesty - už není potřeba nic stříhat, filtr je připraven k použití. Mrkněte!

Pokud chcete objednat více kusů, prosíme o objednání větších balení. Na minibalení je potřeba stejně obalového materiálu, jako na velká balení. Tím šetříme přírodu. Děkujeme!

Nově možnost Zásilkovny!

Ulevilo se nám, když zásilky konečně putují i přes Zásilkovnu. Sice máme hlášení, že zásilky by všechny měly být u vás, i přesto však doporučujeme využít jiného přepravce. Co nevidět přijde i Uloženka a osobní odběr. Moc se těšíme!

Novinka na skladě!

Máte velkou spotřebu? A 500 metrů materiálu stačí?

Někdo raději větší kousek na roušku, někdo by raději filtry. A někdo tak a jindy onak. Každý podle svého gusta. Cenově nejvýhodnější balení posíláme zdarma!

Objednat můžete zde.

Kolaps České pošty. Grrr!

Výrobce vyrábí nonstop, šicí dílna jede do úsvitu, expedujeme ihned po zaplacení. Ale Česká pošta, ta má čas klidně i týden! Dnes nám přiznali, že přes svátky opravdu selhali. Pokud jste tedy kolem svátků objednávali zboží a ono stále není u vás, dejte nám vědět. Podáme si reklamaci a pošleme novou expresní zásilku. Není čas ztrácet čas.

Dobrou zprávou však je, že postupně přibývají alternativy k České poště a proto zásilky konečně najdou přímou cestu k Vám. Objednáte, zaplatíte a než se vyspíte, zásilka putuje k vám. 

Děkujeme za důvěru. 

Nahoru
17 položek celkem
Zpět do obchodu